Piękne, letnie dni dają się we znaki. To doskonała okazja do tego, by wykorzystać taką pogodę na aktywne spędzenie czasu z rodziną!

Wycieczka rowerowa

Lato to idealny moment na to, aby wsiąść na rower. W zasięgu do 50 kilometrów od Twojego domu z pewnością jest mnóstwo atrakcji, które warto zobaczyć, a nigdy nie było ku temu okazji. Można wybrać jakiś motyw przewodni wycieczki lub obrać konkretny cel. Warto zaopatrzyć się w papierową mapę i przewodnik, dzięki któremu – być może – dowiecie się nowych, ciekawych rzeczy o mijanych miejscach. Należy zadbać o wygodny strój oraz zapas wody. Taka wycieczka to pomysł nie tylko dobry dla zdrowia, ale także dla samopoczucia. Jazda przed siebie pozwala oczyścić umysł i naprawdę odpocząć.

Joga, zumba?

W większych miastach w całej Polsce nie brakuje organizowanych na świeżym powietrzu treningów jogi lub zumby. Tam, pod okiem doświadczonego trenera, można nauczyć się wykonywać podstawowe asany lub kroki. Takie treningi mogą okazać się świetną atrakcją dla całej rodziny!

Spacer

Spacer to najprostsza aktywność fizyczna, którą można podejmować niezależnie od wieku! To zdrowa forma ruchu, która na wielu płaszczyznach prowadzi do poprawy kondycji organizmu i jego funkcjonowania. Spacery są doskonałym rozwiązaniem dla osób nieprzepadających za męczącymi ćwiczeniami. To także świetna forma aktywności dla dzieci. Pozwala nie tylko na zachowanie dobrej kondycji, ale i niesie za sobą inne korzyści, jak choćby poznawanie nowych miejsc. Warto wybrać się w miejsca, których wcześniej nie eksplorowaliśmy – park, las, a nawet zakątki miasta.

Nowy sport

Ciepłe i pięknie dni to idealny czas, aby rozsmakować się w całkowicie nowej dyscyplinie sportu. Po prostu wybierz coś, czego jeszcze nie robiłeś i do dzieła. Squash, sporty walki, a może taniec? A może lekcja nurkowania albo pływania kajakiem? Takie aktywne pomysły na spędzanie czasu wolnego pozwolą Ci na zagospodarowanie jeszcze wielu weekendów. A kto wie, może połkniesz bakcyla i Twoja przygoda potrwa jeszcze dłużej? Warto pamiętać o najmłodszych i dobrać nową dyscyplinę sportu do ich predyspozycji, ale i wieku.

Śladem dzieciństwa

A może warto cofnąć się do czasów dzieciństwa i przypomnieć sobie ówczesne zabawy? Klasy, skakanie przez gumę czy baba jaga patrzy to tylko kilka przykładów, na aktywne spędzenie czasu całą rodziną! Przy okazji zabaw możesz opowiedzieć dzieciom ciekawe historie ze swojego dzieciństwa – z pewnością radości będzie co nie miara!

Po aktywnie spędzonym dniu warto sięgnąć po łyk zdrowia zamknięty w butelce! EstroVita to linia produktów stworzonych z myślą o całej rodzinie! EstroVita to w 100% naturalna, a przy tym bezpieczna, wysoce skoncentrowana i dobrze wchłaniana przez organizm porcja kwasów tłuszczowych omega 3, 6 i 9. Nasze produkty wyróżnia doskonała proporcja oraz czystość kwasów tłuszczowych omega w postaci estrów etylowych, pochodzących z unikalnej kompozycji co najmniej 4 olejów roślinnych.