Dietetyk

0
Rate this post

Cytaty i powiedzenia Strona główna dotyczące diety Jedzenie i gotowanie, zwroty i aforyzmy Udostępnij na Facebooku Podziel się na Twitterze Strona główna Udostępnij na PintereścieUdostępnij przez e-mail Udostępnij na WhatsAppie

Zwroty i aforyzmy na temat diety, napisane przez Fabrizio Caramagna. Wśród powiązanych tematów Zwroty i aforyzmy o jedzeniu i jedzeniu, Zwroty i aforyzmy o byciu szczupłym i szczupłym, Zwroty i aforyzmy o grubych ludziach i tyciu oraz Zwroty i aforyzmy o ciele.

Cytaty i powiedzenia dotyczące diety

Jeśli masz zamiar przejść na dietę, miej cierpliwość buddysty, upór świadka Jehowy, poczucie winy chrześcijanina i nadzieję muzułmanina.(Fabrizio Caramagna)Dobra dieta wydłuża życie, zła dieta je wydłuża.(Fabrizio Caramagna)

Dla wielu kobiet szczęście mierzone jest w kilogramach utraconych każdego dnia.
(Fabrizio Caramagna)Kobiety, które są na diecie tak pewnie, jak pewnie dają mu drugą szansę.(Fabrizio Caramagna)

 1. Imitacja chudej blondynki porusza słońce, gwiazdy i PKB.(Fabrizio Caramagna)
 2. Paradoks dietetyczny: im więcej gotujesz dietetycznych rzeczy, tym bardziej bałaganisz w kuchni.(Fabrizio Caramagna)
 3. Paradoks diety: kosztuje dwa razy tyle, a jesz połowę. (Fabrizio Caramagna)

Po zjedzeniu wegańskiego rogalika, który zawiera tylko 5% tłuszczów nasyconych, jestem głodny w 95%.(Fabrizio Caramagna)Moja metoda na odchudzanie polega na przejrzeniu rachunków przed obiadem. Apetyt znika całkowicie.(Fabrizio Caramagna).

Dieta spalająca dużo kalorii? Zakochanie się ponad stan

Zamiast wrzucać zdjęcia sałatek, powinni wrzucić zdjęcia wagi, żeby sprawdzić, czy te diety naprawdę pomagają.(Fabrizio Caramagna) (Fabrizio Caramagna)Zło może być trywialne, w przeciwieństwie do węglowodanów, które mogą być podstępne i skończyć w biodrach.
(Fabrizio Caramagna)

Dieta spalająca dużo kalorii? Zakochanie się ponad stanAby zrobić poważną dietę, są celowe ćwiczenia. Są łatwe, robi się je przy stole, wystarczy pierś z kurczaka, trochę sałatki i trochę oliwy z oliwek.(Fabrizio Caramagna)

 • Widzisz, że jestem gruba?
 • Tak. Ale nie martw się, skupię się na diecie.(Fabrizio Caramagna)

To poczucie niesprawiedliwości przy kasie w supermarkecie, kiedy ta z przodu ma drogie zakupy dietetyczne, a szczupła kobieta kupuje herbatniki i nutellę. (Fabrizio Caramagna) Kiedy jestem na diecie, lasagne do mnie przemawia, klopsiki patrzą na mnie, a czekolada siedzi przede mną w pociągu.(Fabrizio Caramagna)

Myślę, że mam rozdwojoną osobowość: umysł mówi dieta, serce mówi lasagne.

(Fabrizio Caramagna)

Kiedy jesteś na diecie i czujesz zapach sosu, który przygotowuje pani na trzecim piętrze budynku obok twojego. (Fabrizio Caramagna)Nie patrz na to tak źle. Sałatka z odrobiną oliwy po prostu spełnia swoje zadanie, zmuszając ludzi do przejścia na dietę. (Fabrizio Caramagna)

 1. Dieta jest jak miłość platoniczna. Chcielibyśmy spotkać się z nią na żywo, ale nie możemy.
 2. (Fabrizio Caramagna)
 3. Lodówka to fałszywy przyjaciel. Zwłaszcza, gdy jesteś na diecie.
 4. (Fabrizio Caramagna)

Głód z bezsenności, głód z nudy, głód ze szczęścia, głód z „chcę cię znowu zobaczyć”, głód z „proszę nie opuszczaj mnie”.Przestrzeń dla braku apetytu jest coraz węższa. (Fabrizio Caramagna)

Kobiety, które kiedyś zawsze wychodziły, żeby nie siedzieć w domu i nie ulec pokusie jedzenia, teraz przy tych wszystkich aperitifach to już nie ma sensu.
(Fabrizio Caramagna)

 1. Zachowują się buntowniczo, a potem proszą o ravioli z chudą ricottą i szpinakiem.
  (Fabrizio Caramagna)
 2. W dobie niepewności i kryzysu wartości jedyną rzeczą, która ma swój rygor, jest dieta.
  (Fabrizio Caramagna)

W diecie obowiązuje reguła świętych i pustelników: całkowite wyniszczenie jest łatwiejsze niż umiarkowanie środków.(Fabrizio Caramagna)Ci, którzy udają alergię i nietolerancję, aby ukryć swoją wieczną dietę.(Fabrizio Caramagna)Paradoks polega na tym, że więcej wydaje się na odchudzanie niż na jedzenie.(Fabrizio Caramagna)

Czy stosujesz dietę i ćwiczysz?

Czy stosujesz dietę i ćwiczyszKiedy jesteśmy na diecie, jemy nierealne rzeczy, które pewnego dnia odkryją, że były wynikiem czegokolwiek innego niż utrata wagi. (Fabrizio Caramagna) „Rzeczy do jedzenia” to coś zupełnie innego niż „rzeczy, które pozwolą zachować szczupłą sylwetkę”. (Fabrizio Caramagna)

Byliśmy kiedyś poddani reżimowi politycznemu. Dziś na diecie. (Fabrizio Caramagna)Nie wiem, czy dieta sprawia, że ​​chudniesz, to na pewno brak radości. (Fabrizio Caramagna)

 • Jeszcze lepiej: stosuję dietę i ćwiczę. (Fabrizio Caramagna)
 • Robi ogromne rundy i nie wraca, licealny metabolizm. (Fabrizio Caramagna)
 • Czekoladki i cukierki, które patrzą na ciebie z trzeźwego opakowania, jakby były niewinne. (Fabrizio Caramagna)

Nieprzytomni i cukry rozmawiają ze sobą przed lodówką, ukryci przed rozsądkiem.
(Fabrizio Caramagna)Jak kobieta, która wierzy w kremy na odchudzanie, może nie wierzyć w kłamstwa mężczyzny.(Fabrizio Caramagna)

Posiadanie dobrych podstaw kultury i wiedzy może zaoszczędzić pieniądze w:

 • Cudowne diety.
 • Lektury przyszłości
 • Produkty homeopatyczne.
 • Nieprawdopodobne inwestycje na giełdzie.
 • Zabiegi pseudonaukowe.
 • Szkolenia do poznania siebie prowadzone przez szarlatanów.

Wiele gwiazd, które przeszły na ścisłą dietę, aby pochwalić się szczupłą sylwetką, jest następnie zmuszonych do uciekania się do botoksu, aby przytyć!
(Fabrizio Caramagna)Jeśli mam trzymać się teorii względności, zgodnie z którą masa rośnie wraz z prędkością, powinienem przestać biegać każdej nocy po parku.